Android Wear’da Half Life Oynadı!

Dave Bennett isimli bir geliştirici Android Wear’ı kırarak bir zamanların meşhur oyunu Half Life’ı yüklemeyi ve oynamayı başardı.

Daha önce Corbin Davenport isimli bir geliştiricinin Google’ın giyilebilir işletim sistemi Android Wear üzerinde Windows 95‘i çalıştırdığını ve Flappy Bird oynadığını görmüş ve sizlere aktarmıştık. Şimdi yine benzer bir haber bulunmakta ancak bu sefer kahramanımız Dave Bennett isimli başka bir geliştirici.

Bunu Oku : Android Wear’da Flappy Bird!

Bunu da Oku : Android Wear’da Windows 95!

Dave Bennett‘te Davenport gibi Android Wear’ı eline almış, üzerinde çalışmış ve sonunda kırarak işletim sistemine bir zamanların vazgeçilmez oyunu Half Life‘ı yüklemeyi başarmış. Bennett’in LG G Watch üzerinde yaptığı bu işlem sonucunda 1 inçlik ekranda dokunmatik bir Half Life elde edilirken oyun çoğu yerde 2fps ile ilerlerken bazı yerlerde bu değer 60fps‘e kadar çıkıyor.

Yukarıdaki videodan oyunun açılışını, oynanışını ve merak ettiklerinizi görebilirsiniz. Bakalım ilerleyen zamanlarda Android Wear üzerinde daha nasıl hack işlemleri ve ne gibi çalışmalar göreceğiz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.