Apple Watch 2’nin Kesinleşen Yeni Özellikleri Sızdırıldı

Apple Watch 2’yi tüm teknoloji meraklıları merakla bekliyor. En son günyüzüne çıkan bilgi sızıntıları ile Apple Watch 2’nin nasıl olacağı tahmin edilebiliyor.

Satışa çıkacağı tarih henüz resmi olarak açıklanmayan Apple Watch 2‘nin hangi özelliklerle geleceği ile ilgili tüm sızıntıların hemen hemen hepsini sizlerle buluşturmaya çalıştık. Bu kez Apple Watch’un ikinci versiyonun nasıl olacağına ilişkin en net bilgilere sahip olunduğu düşünülüyor.

Appleinsider isimli internet sitesinin yaptığı derlemeye göre, çeşitli bilgi sızıntılarına göre Apple Watch‘un ikinci versiyonunun adından başlayalım Apple Watch‘un çok aşırı farklı değişiklikler düşünmediği bu ürününe Apple Watch 2 adını vermeyi düşünüyor. Firmanın farklı bir seri yaratma peşinde olmayacağı diğer ürünlerinden de belliydi.

Bunu da Oku: Apple Watch’ta RPG Oyunu Oynanabilecek

Apple Watch‘ta yaşanması beklenen en büyük yeniliğin işlemcide olması bekleniyor. Ürünün en az 2 yıl yeni model çıkmadan piyasada tutulmaya çalışacağı ifade edilirken bu yeni işlemci sayesinde uzun süreli ömür yaşayacağından bahsedebiliriz.

Öte yandan Apple Watch 2‘de kendiliğinden gelecek olan bir kaç özellik de hemen hemen kesinleşmiş durumda. Kullanıcıların özellikle tercih edebileceği özelliklerden, GPS desteği, LTE ve barometre olması düşünülüyor. Geliştiricilerin yeni Apple Watch için gizliden gizliye yeni uygulamalar geliştirildiği ve varsayılırsa Apple Watch 2’nin çığır açan uygulamaları ile karşılaşabiliriz.

Apple Watch 2‘nin fiziksel yapısında çok büyük olmasa da ilk görüşte fark edileilecek değişikliklerle geleceği belirtiliyor. değişiklikler arasında daha ince olacağı, bataryasının biraz daha büyük olacağı da gelen haberler arasında.

5369-17d18ef5fdae03ef847e31ddb09950ab-1442407145-pYKP-column-width-inline

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.