Apple Watch 7 Yeni Ülkeye Açılıyor!

Apple, akıllı saati Apple Watch’u Haziran sonunda 7 yeni ülkede daha satışa sunacağını açıkladı. İşte, Apple Watch’un satılacağı yeni ülkeler ve kesin tarih.

Apple Watch için daha önce Mayıs ayında ülkemizde ön sipariş ile satışa sunulacağına dair dedikodular dolaşmıştı. Bu dedikoduların aslı çıkmadı ve Apple’dan Mayıs ayında Apple Watch için ne Türkiye ne de başka ülke hakkında bir açıklama geldi.

Bunu da Oku : Apple Watch Ne Zaman Türkiye’de!

Bunun ardından Apple Watch Mayıs ayının sonlarına doğru ilk güncellemesini aldı ve içerisinde Türkçe‘nin de dahil olduğu 7 yeni dil desteğine kavuştu. Bunun ardından da Apple Watch önümüzdeki aylarda Türkiye’de olacak dedikoduları dolaşmaya başlamıştı ki Apple’dan yeni gelen bir haber bu dedikoduların da aslı olmadığını ortaya çıkardı.

Bunu da Oku : Apple Watch Türkçe Dil Desteği ile Güncellendi!

Apple’dan gelen bu habere göre Apple Watch 26 Haziran‘da İtalya, Meksika, Singapur, Güney Kore, İspanya, İsviçre ve Tayvan’da satışa hem online üzerinden hem de Apple Store‘lardan satışa sunulacak. Apple’ın akıllı saatini ayrıca moda odağında da sattığı için Apple Watch’lar Milan’da 10 Corso Como ve Singapur’da Malmaison by The Hour Glass gibi moda mağazalarında da satılacak.

Apple’da Operasyonlardan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olan Jeff Williams Apple Watch’un yeni ülkelere açılması hakkında bir açıklama yaparak Apple Watch’un beklentileri aştığını ve ürünlerini tüm dünyaya sunmalarından dolayı mutlu ve heyecanlı olduklarını belirtti. Yavaş ancak büyük bir ilerleme yaptıklarını söyleyen Williams tüm müşterilere ürünlerini bekledikleri ve sabrettikleri için de ayrıca teşekkür ettiklerini açıkladı. 

Bu açıklama ile de Apple Watch’un ülkemize henüz gelmeyeceğini öğrenmiş olduk. Bakalım ülkemizin de içinde bulunduğu yeni satış noktaları ne zaman açıklanacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.