Markafoni, Apple Watch’a Daha Fazla Dayanamadı!

Yerli özel alışveriş sitelerinden Makafoni, Apple’ın henüz Türkiye’de bulunmayan akıllı saati Apple Watch’u satışa sundu. İşte, Apple Watch’un ilk Türkiye fiyatı.

Apple akıllı saati Apple Watch‘u Nisan ayında satışa sunmuş ve belli başlı ülkeler dışında herhangi bir ülkede satışa çıkarmamıştı. Geçtiğimiz günlerde Apple Watch işletim sistemini güncelleyerek 7 yeni ülkede daha satışa sunacağını açıklayan Apple, bu açıklamada da Türkiye’nin adını listeye sokmadı. Ülkemizde ha geldi ha gelecek diye beklenen Apple Watch, sonunda Markafoni‘yi pes ettirdi ve yerli özel alışveriş sitesi Apple Watch‘u satışa sundu.

Bunu da Oku : Apple Watch 7 Yeni Ülkeye Açılıyor!

Çeşitli sitelerde Apple Watch‘u bulmak mümkündü ancak kurumsal alanda bir ilk yapan Markafoni aynı zamanda Apple Watch’un fiyatını da belirleyen ilk isim oldu. Apple Watch‘un Sport modelinden 4 farklı renk seçeneğini ve 38 ve 42mm olarak iki farklı boyutta sunan Markafoni toplamda 7 model satışa sunarken Apple Watch Sport 38mm 2.249 TL’den, Apple Watch Sport 42mm ise 2.599 TL’den satışa çıkarılmış.

Apple Watch’un cazibesini daha fazla dayanamayarak satışa sunan Markafoni bir ilk diyerek bunu lanse etti ancak ne kadarlık bir satış yapacağı gerçekten merak konusu. Bunun sebebi ise Apple Watch‘u Türkiye’de ilk ben satıyorum diyerek ABD fiyatının neredeyse 2.5 katını etiket olarak yapıştırması. Bakalım ilerleyen günlerde alışveriş sitesinden Apple Watch satış sayısını duyabilecekmiyiz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.