Apple Watch Fiyatı Düştü, Yeni Kayışlar Tanıtıldı!

Apple bugün akşam gerçekleştirdiği etkinlikte akıllı saati Apple Watch için yeni renk seçenekleri ile kayışlar tanıtırken ürünün fiyatında da indirim yaptı.

Türkiye saati ile akşam 19:00‘da başlayan Apple 21 Mart etkinliğinde iPhone SE, Yeni iPad Pro ve Apple Watch için yeni kayışlar tanıtıldı. Genel olarak çok fazla heyecanlı geçmeyen etkinlikte Apple, akıllı saati için bahara uygun yeni renkte ve yeni yapıda kayışlar tanıttı.

Bunu da Oku : Apple Watch’un Fiyatı Düştü

Apple Watch için birçok yeni renk ile duyurulan kayışların tamamı, tüm renk seçenekleri ve fiyatları henüz bilinmiyor. Tanıtılan kayışlar arasında ise Woven Nylon markasına ait yeni kayışlar, dört renkli yeni kayışlar ve spor, deri ve milanese loop kayışlar yer alıyor.

Tim Cook : Apple Watch satın alan kullanıcıların üçte biri kayış değişikliği yaptı.

Apple etkinlikte bir de sürpriz yaparak Apple Watch‘un başlangıç fiyatını 349 dolardan 299 dolara çektiğini duyurdu. Önümüzdeki günlerde yeni kayışların tüm listesi ve fiyatlarının yayınlanması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.