Sony SmartWatch 3 için Android 6.0 Çıktı!

Sony, en son akıllı saati SmartWatch 3 için en son Android sürümü olan Android 6.0 Marshmallow’u dağıtmaya başladı.

Google’ın 2015 sonunda duyurduğu ve 2016‘nın ilk aylarında akıllı saat üreticileri tarafından duyurulmaya başlanan Android 6.0 Marshmallow diğer adıyla Android Wear 1.4 bilindiği üzere Android Wear’lı akıllı saatler için hoparlörü etkin etme özelliği ile büyük bir yankı uyandırmıştı.

Bunu da Oku : Huawei Watch için Android 6.0 Çıktı!

İlk olarak Huawei’in akıllı saati Huawei Watch için duyurduğu Android Wear 1.4 şimdi de diğer bir teknoloji devi olan Sony tarafından akıllı saati SmartWatch 3 için duyuruldu. Duyuru ise Sony’nin Android geliştirici ekibi üyelerinden Wayne Piekarski isimli bir yetkili tarafından Google Plus hesabından yapıldı.

Belirtilenlere göre güncelleme yavaş yavaş tüm Sony SmartWatch 3 kullanıcılarına iletilecek. Ülkemizdeki kullanıcılar için ise henüz bir kıpırdama söz konusu değil. Güncellemenin ilerleyen günlerde ülkemizdeki SmartWatch 3 kullanıcıları için de gelmesi bekleniyor.

Bu arada gelen güncelleme Sony SmartWatch 3‘te hoparlör bulunmadığı için çok bir anlam ifade etmese de akıllı saate Doze Modu, performans iyileştirmeleri, batarya süresi, yeni kontrol seçenekleri ve yeni arayüzler olarak gelecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.