Apple Watch için Yeni Uygulamalar Tanıtıldı!

Apple, akıllı saati Apple Watch için dün akşamki etkinlikte, geliştirilen yeni uygulamalardan bazılarını tanıttı. Bu uygulamalar arasında Facebook Messenger ve GoPro’da yer alıyor.

Apple 9 Eylül etkinliği ile birlikte Apple Watch‘u yenilemese de akıllı saati için birçok yenilik duyurdu. watchOS 2, Apple Watch Sport için yeni renkler, tüm modeller için yeni kayışlar ve yeni bir Apple Watch serisi duyurulanlar arasındayken akıllı saat için geliştirilen uygulamalardan birkaç tanesinin de tanıtımı yapıldı.

Bunu da Oku : watchOS 2, 16 Eyül’de Yayınlanacak!

Facebook Messenger

Apple Watch kullanıcıları ve meraklıları sürekli bir mesajlaşma uygulaması isteğindeydi. Bu istek daha çok WhatsApp tarafında olsa da Apple yapmış olduğu tanıtım ile bu isteğin Facebook tarafından Facebook Messenger ile karşılandığını gösterdi.

fb2

Apple Watch’un patronu Jeff Williams tarafından yapılan tanıtımda kullanıcılar bundan böyle Facebook Messenger sayesinde hem yazılı hem de sesli mesajlar gönderip ve alabilecekler. Kullanıcıların uygulama üzerinden yapabilecekleri diğer bir özellik ise konum paylaşımı.

Henüz resmi bir Apple Watch uygulaması bulunmayan Facebook‘un akıllı saate Messenger uygulaması ile girmesi ise büyük sürpriz oldu. 

1 2 3 4

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.