Pebble Android Wear Özelliklerine Kavuştu!

Pebble daha önce akıllı saatlerine Android Wear’ın bazı özelliklerini getireceğini açıklamıştı. Nihayet beklenen haber geldi ve Pebble akıllı saatler Android Wear özelliklerine kavuştu.

Akıllı saat markası Pebble, 2014 yılının sonunda yaptığı bir açıklama ile akıllı saatlerinin yapacakları bir güncelleme ile Android Wear‘a sahip bir akıllı saatmiş gibi davranabileceklerini açıklamıştı. Hatta bu geliştirme süreci için bazı kullanıcıları da Beta testlerine çağıran Pebble nihayet çalışmaların bittiğini ve yeni güncellemenin tamamlandığını açıkladı.

Bunu da Oku : Pebble’a Android Wear Özellikleri Geliyor!

Pebble akıllı saatlerin Android Wear bildirimlerini gösterebilmesi ve geri dönüş yapabilmesi için Pebble Android uygulaması 2.3 versiyonuna, akıllı saatin bu yeniliklere cevap verebilmesi için de Pebble işletim sistemi 2.9 versiyonuna güncellendi. Tüm bu güncellemeleri ile Pebble kullanıcıları bundan böyle Android Wear‘lı akıllı saatler ile ne yapabiliyorsa Pebble akıllı saatler ile de kolaylıkla yapabilecek.

Genel olarak bildirimlerin gösterilmesi ve kontrol edilmesi gibi özelliklerin ön plana çıktığı bu güncelleme Android 4.0 üzeri işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ile kullanılabilecek. Aynı zamanda bu güncelleme ile birlikte Pebble akıllı saatler üzerindeki tüm uygulamalar otomatik olarak güncelleme yeteneğine de kavuşurken özel olarak WhatsApp bildirimlerinde de bir geliştirme yapılmış.

Pebble bu özellikler ile Android uygulamasını güncellerken iOS uygulamasını unutmayarak onu da çeşitli geliştirmeler ile güncellemiş. Pebble güncel Android uygulamasını buradan, güncel iOS uygulamasını ise buradan indirebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.