Apple Watch, Türkiye’de Satışta!

Apple akıllı saati Apple Watch’u nihayet belirttiği tarihte ülkemizde satışa sundu. Almak isteyen kullanıcılar hem mağazalardan hem de online üzerinden temin edebilecek.

Apple Watch ilk olarak 9 ülkede satışa sunulmuş ve daha sonraki duyurular ile bu sayı 19‘a kadar çıkmıştı. Geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde yapılan duyuru ise Apple Watch‘un ülkemizdeki çıkış tarihini ve fiyatlarını ortaya çıkararak bu sayıyı 20‘ye yükseltti.

Bunu da Oku : Apple Watch Türkiye Satış Tarihi Açıklandı!

31 Temmuz 07:01 olarak verilen tarih nihayet geldi ve daha önceden belirtilen tüm Apple Watch modelleri satışa sunuldu. 1249 lira ile 56 bin lira arasında bulunan Apple Watch modelleri hem Apple Store‘lardan hem de online olarak Apple’ın sitesinden temin edilebilecek.

Apple Watch Sport modelinde 10, Apple Watch modelinde 20 ve Apple Watch Edition modelinde 8 farklı model bulunan Apple Watch birçok ek kayış seçeneğide bulunuyor. Apple Watch kayışları ise 169 lira ile 1599 lira rasında değişen fiyatlara sahip.

Bunu da Oku : Apple Watch Türkiye Fiyat Listesi!

Henüz dünya genelindeki satış sayısı hakkında resmi bir açıklama yapmayan Apple bakalım ülkemizde ne kadarlık bir satış yapacak ve bu rakam dünya geneline nasıl etki yapacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.