Android Uygulama Bildirimlerinin Tamamı Pebble’a Eklendi!

 Android ve iOS uygulamalarını güncelleyen giyilebilir teknoloji markası Pebble, Android cephesinde tüm uygulamalardan bildirim alabilme desteği getirirken iOS cephesinde ise dil desteğini artırdı.

Geçtiğimiz hafta Domino’s ve Paypal uygulaması ile dillerden düşmeyen Pebble belli ki bu hafta da gündemde olacak. Giyilebilir teknoloji markası Pebble‘ı gündemde tutacak olay ise Android ve iOS uygulamalarının yenilikler ile güncellenmesi.

Peblle Akıllı Saatler için PayPal Uygulaması Geldi

Güncellenen uygulamalardan Android uygulaması şuana kadar akıllı telefonlara gelen SMS, takvim, mail gibi bildirimleri akıllı saatlere iletirken şimdi ise Android uygulamalarının neredeyse tamamıyla iletişim kurarak bildirimlerini akıllı saate yolluyor. Yeni Android uygulaması, yüzde 98‘lik bir etkileşim oranına sahipken önceki sürüme göre daha güvenli ve daha performanslı çalışıyor.

Pebble iOS cephesinde ise durumlar biraz daha sade. Peblle iOS uygulamasında bildirimler gibi yenilikler getirmese de uygulamanın artık 80 farklı dil ile kullanılabileceğini belirtti. Güncellenen iOS uygulaması hemen indirilebiliyorken Android uygulaması ise kademeli bir şekilde indirilmeye sunulacak.

Güncellenen Android uygulamasına buradan ve iOS uygulamasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.