Asus ZenWatch 9 Kasım’da Satışta!

Asus akıllı saati ZenWatch’ın çıkış tarihinini netleştirdi. 199 dolarlık fiyat etiketine sahip olan Asus ZenWAtch 9 Kasım’da piyasada olacak.

Asus akıllı saati ZenWatch‘ı ilk olarak IFA 2014‘te görücüye çıkarmıştı. Tanıtımın ardından Asus cephesinden akıllı saate dair herhangi bir haber gelmiyor diye hayıflanırken Asus‘dan gelen bir haber ürünün ne zaman çıkacağını gösterdi. Bu haber ürünün çıkış tarihi ile birlikte aynı zamanda bilinmeyen donanım özelliklerini de ortaya çıkardı.

Asus, Akıllı Saati ZenWAtch’ı Tanıttı

Android Wear işletim sistemine sahip olan Asus ZenWatch Asus’un verdiği bilgilere göre 9 Kasım‘da ilk olarak Best Buy üzerinden alıcı bulacak. 199 dolarlık etiketi ile satışa sunulacak olan ürün daha sonra ise Google Play‘de de satışa sunulacak. Satış yerlerini bu şekilde artıracak olan Asus, ZenWatch‘ı hızlı bir şekilde tüketmemenin peşinde.

Hemen ürünün donanımsal özeliklerine gelecek olursak üründe 1.6 inçlik Super AMOLED bir dokunmatik ekran yer alıyor. Bu ekranın yanında ZenWatch’da Qualcomm‘dan bir işlemci seti, 4 GB depolama alanı ve 512 MB RAM bulunuyor.

Bakalım Asus ZenWatch Andrıid Wear rakipleri olan Moto 360 ve G Watch R gibi akıllı saatler karşısında nasıl bir satış başarısı yakalayacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.