Asus ZenWatch’a Yeni Özellikler Geldi!

Asus yeni akıllı saati ZenWatch 2 üzerinde çalışırken ilk akıllı saatini unutmadı ve ZenWatch’u güncelleyerek saate yeni saat arayüzleri ve yeni özellikler ekledi.

Asus geçtiğimiz günlerde ikinci akıllı saati Asus ZenWatch 2 üzerinde çalıştığını ve bu modelin 2016 yılında satışta olacağını açıklamıştı. Firma bu açıklamanın ardından ilk akıllı saati Asus ZenWatch için bir güncelleme yaptı ve kullanıcılarına Asus ZenWatch’u da unutmadığını gösterdi.

Bunu da Oku : Asus ZenWatch 2, 2016 Yılında Gelecek!

 

Asus’un yaptığı güncelleme ise ZenWatch’a yeni saat arayüzleri getirirken birkaç da yeni özellik ekledi. Güncelleme ile Asus ZenWatch‘a eklenen ilk yeni özellik ise müzik uygulaması oldu. Yeni müzik uygulaması sayesinde akıllı saat bundan böyle Bluetooth kulaklıklar ile kolaylıkla müzik akışında bulunabilecek. Bu özellik aslında Android Wear’ın kendisinde bulunuyor ancak Asus kullanıcılarının daha verimli bir müzik keyfi yaşamaları için böyle bir adım atıldığını belirtiyor.

Asus’un güncelleme ile getirdiği diğer yenilik ise akıllı saatin yönetim uygulaması olan ZenWatch Manager‘da oldu. Burada 5 yeni saat arayüzü ekleyen Asus, eklenen bu saat arayüzlerinde kullanıcıların da tasarladığı bazı arayüzlere yer verdi. Asus bu sayede akıllı saatlerinin saat arayüzleri için üçüncü parti tasarımcıların da önünü açmış oldu.

Buradan güncellenen ZenWatch Music uygulamasına buradan da ZenWatch Manager uygulamasına ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.