En Gelişmiş Fitness Takipçisi Lumo Run Ön Siparişte!

Lumo Run fitness takipçisi en gelişmiş fitness takipçisi iddiası ile ön siparişe açıldı. İşte, 79 dolarlık Lumo Run’ın özellikleri ve detayları.

Piyasada birçok fitness takipçisi giyilebilir teknoloji ürünü bulunuyor ve her geçen gün bu pazara yeni ürünler ekleniyor. En son eklenen ürün ise en gelişmiş ve en profesyonel ölçüm iddiası ile gelen Lumo Run isimli fitness takipçisi oldu.

Bunu da Oku : Garmin Vivofit 3 Fitness Takipçisi Duyuruldu!

Lumo Run şort ya da eşofmanın herhangi bir yerine takılarak kullanılabilen bir ürün ve klasik fitness takipçileri gibi sadece atılan adım, gidilen mesafe ve yakılan kalori gibi metrikleri takip etmiyor. Lumo Run bu metrikler ile birlikte dakikada atılan adım sayısı, atılan adımların uzunluğu, havada ve yerde geçirilen süreler, bel ve vücut hareketleri ve vücut duruşu gibi metrikleri de takip edebiliyor. Ürün tüm bu takip bilgilerin ise mobil uygulamalara göndererek kullanıcısını bilgilendiriyor.

lumo run ios kopya

Bu özellikler ile birlikte kişisel bir koç olarak görev yapabilen Lumo Run kullanıcısının duruş bozukluğunu da düzeltmesinde yardımcı oluyor. Lumo Run‘ın en büyük özelliği ise yapılan aktivite de vücudun çalışan ve en çok çalışan kısımlarını tespit edebilmesi ve yine kullanıcısına yaptığı doğruları ve yanlışları bu kısımlara göre belirtebilmesi.

Laboratuvar derecesinde biyometrik analizler yapabilen Lumo Run kullanıcısını gerçek zamanlı ve sesli olarak uyarabiliyor. 1 aydan fazla şarjı giden Lumo Run’ın suya karşı dayanıklılığı da bulunuyor. Şuan için ön siparişte bulunan ürünün fiyatı ise 79 dolar. Ürünün entegre bir şekilde kullanılabileceği Short’s ve Capris ürünleri ise 99 dolardan ön siparişte.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.