Garmin Vivofit 3 Fitness Takipçisi Duyuruldu!

Garmin, Vivofit ailesine yeni bir fitness takipçisi olarak Vivofit 3’ü eklediğini duyurdu.  Garmin Vivofit 3’ün fiyatı ise 99 dolar.

Aktivite takipçisi ürünleri ile ön planda olan Garmin yeni nesil akıllı saati Vivoactive HR ile birlikte yeni fitness takipçisi akıllı bilekliği Vivofit 3‘ü de duyurdu. Spor ile birlikte tasarım olarak moda odaklı bir ürün olan Vivofit 3‘ün birçok özelliği bulunuyor.

Bunu da Oku : Garmin, Vivoactive HR Akıllı Saat’i Duyurdu!

Klasik Garmin Vivofit ailesinin biraz dışında bulunan Vivofit 3 daha ince bir yapıya ve daha küçük bir ekrana sahip. Renkli ve moda odaklı kayış seçenekleri bulunan Vivofit 3’te Jonathan Adler imzalı kayışlar ve farklı renk seçenekleri de bulunuyor.

Vivofit 3 akıllı bilekliğin aktivite takip özelliklerinde ise Garmin Vivoactive HR‘da olduğu gibi otomatik olarak aktivite tanıma özelliği Garmin Move IQ bulunuyor. Bununla birlikte yapılan aktivitelerde atılan adım, yakılan kalori, gidilen mesafe ve hedef gibi metrikler bulunan Vivofit 3 aynı zamanda uyku takibi sistemine de sahip.

vivofit 3 fitness takipçisi2

Akıllı telefon uygulamaları ile entegre bir şekilde çalışabilen Vivofit 3 fitness takipçisi akıllı telefonlardan bildirimleri de destekliyor ancak ufak ekranı ile bu deneyimin nasıl olacağı bilinmiyor. Bunun dışında tüm aktivite takip verilerini mobil uygulamalara aktarabilen Vivofit 3‘te arama cevaplama ve mesaj görüntüleme gibi özellikler bulunmuyor.

1 yıllık bir batarya ömrü sunan Garmin Vivofit 3 şuan onlineda 99 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda. Vivoactive HR’da olduğu gibi 5 ile 8 hafta arasında bir teslimat süresi bulunan ürün hafta içinde MWC 2016‘da abisi ile birlikte sahnede olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.