Misfit Yeni Aktivite Takipçisi Ray’i Duyurdu!

CES 2016’da yerini alan Misfit bilekte ya da kolye olarak kullanılabilen yeni aktivite takipçisi Ray’i duyurdu. İşte, Misfit Ray’in detayları ve fiyatı.

2015 yılını hayli hızlı geçiren Misfit bu hızı sayesinde 260 milyon dolarlık bir değer ile Fossil‘e satılmıştı. Firma bu hızına 2016 yılında da devam etmek istiyor olacakki ilk haftadan yeni aktivite takipçisini CES 2016‘da duyurdu.

Bunu da Oku : Fitbit Akıllı Saati Blaze’i Tanıttı!

Misfit Ray ismi ile duyurulan yeni aktivite takipçi firmanın klasikleşen yuvarlak tasarımına sahip değil. Diğer ürünlerine benzer bir şekilde hem bilekte hem de kolye olarak kullanılabilecek olan Misfit Ray pile benzeyen bir tasarıma sahip. Alüminyum yapıda bir gövdeye sahip olan Misfit Ray 38mm uzunluğunda ve 12mm çapında.

Oldukça minimalist bir yapıya sahip olan Misfit Ray hem aktivite takibi hem de uyku takibi yapabiliyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth üzerinden bağlantı kurabilen yeni aktivite takipçisi akıllı telefonların ışıklarını açma kapatma, müzik değiştirme ve selfie çekme gibi özelliklere sahip. Misfit Ray aynı zamanda üzerinde bulunan renkli LED sayesinde akıllı telefona gelen arama, mesaj ya da bildirim gibi seçenekleri de uyarabiliyor.

Misfit Ray 6 aya kadar pil ömrü sunarken 50 metreye kadar da suya karşı dayanıklılık gösterebiliyor. Rose Gold ve kömür siyahı renk seçenekleri ile ön siparişe açılan Misfit Ray, 100 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Ürünün çıkış tarihi ise Mart sonu Nisan başı olarak belirtiliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.