Tag Heuer Akıllı Saati için Kasım Dedi!

rİsviçreli popüler saat üreticisi Tag Heuer Android Wear’lı akıllı saati hakkında yeni açıklamalar yaptı. Kasım ayında gösterileceği belirtilen ürünün adı ise Tag Heuer Connected.

Tag Heuer, Google ve Intel ortaklığı ile geliştirdiği şık akıllı saati için geçtiğimiz aylarda bir açıklama yapmış ürünün Carrera Heuer 01 modeli ile aynı yapıda ve Carrera Wearable 01 ismi ile 1400 dolarlık bir etikete sahip olacağını belirtmişti.

Bun da Oku : Tag Heuer’in Akıllı Saati Detaylanıyor!

Şimdi ise işler biraz daha netleşmeye başladı ve firmanın Twitter hesabından yapılan bir paylaşımda akıllı saat için yeni bir duyuru yapılırken ürünün adının da Tag Heuer Connected olduğu belirtildi. Aynı zamanda akıllı saatin tanıtılacağı tarihin de belli olduğu yani açıklamada Tag Heuer Connected‘ın 9 Kasım‘da New York’ta düzenlenecek bir etkinlikte tanıtılacağı söylendi.

Tag Heuer’in akıllı saati hakkında henüz başka bir bilgi bulunmasa da üründe Intel donanımlarının, Google‘ın giyilebilir işletim sistemi Android Wear‘ın bulunduğu bilinirken akıllı saatin tek bir şarj ile 40 saate kadar dayanabildiği de bilinenler arasında.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.