Gear S2, Network Mağazalarında da Satışta!

Samsung’un yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2’nin bundan böyle popüler giyim markası Network’ün mağazalarında da satılacağı duyuruldu.

Bilindiği üzere akıllı saatler her ne kadar teknoloji ürünü olsa da içerisinde bulunan saat kavramı bu ürünlerin moda odaklı ürünler olduğunu da gösteriyor. Bunun en canlı örneğini ise Apple akıllı saati Apple Watch için çeşitli moda markaları ve moda mağazaları ile anlaşarak göstermişti.

Bunu da Oku : Samsung Gear S2 Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Şimdi ise yeni bir örnek daha geldi, üstelik bu örnek ülkemizi kapsıyor. Samsung tarafından yapılan bu çalışma Gear S2 akıllı saati kapsarken bundan böyle isteyen müşterilerin Gear S2‘yi ülkemizin popüler erkek giyim markalarından Netwrok‘ün mağazalarında bulabileceği duyuruldu.

samsung-gear-s2-network-211215

Network mağazalarına gelen müşteriler mağazalarda bulunan Samsung Gear S2‘yi diledikleri gibi inceleyebilecek ve isterlerse Gear S2 için 899 lira, Gear S2 için ise 999 lira olan standart fiyat üzerinden satın alabilecek. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Samsung Electronics Türkiye’den yetkili isim Selçuk MirzaNetwork işbirliği ile modayı takip eden ve şıklığına önem veren tüketicilerimizi yeni ürünlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. şeklinde bir açıklama yaptı.

Bakalım bu anlaşma Gear S2 satışlarına nasıl yansıyacak ve bu duruma göre de samsung cephesinden önümüzdeki aylarda yeni bir moda markası ile anlaşma görebilecekmiyiz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.