Samsung Gear S2 Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Samsung’un ülkemiz için merakla beklenen yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2 nihayet dün itibari ile satışa sunuldu. İşte, Gear S2’nin Türkiye Fiyatları.

Kasım‘ın ayının ilk haftası aldığımız bir duyumu sizlere aktarmış ve Samsung Gear S2‘nin hem çıkış tarihini hem de fiyatını duyurmuştuk. Gear S2 için belirttiğimiz fiyat değişmezken çıkışı 2 haftalık bir gecikme yaşadı.

Bunu da Oku : Samsung Gear S2 Türkiye’de Satışa Çıkıyor!

Gear S2 Türkiye Fiyatı!

Dün itibari ile Samsung Türkiye ekibi tarafından yuvarlak ekranlı akıllı saat için bir lansman yapıldı ve Gear S2, Türkiye için resmi olarak duyuruldu. Duyuru ile birlikte satışa sunulan akıllı saatin fiyatı normal spor Gear S2 için 899 lira olurken şık Gear S2 Classic için 999 lira olarak açıklandı. Akıllı saatin kutu içeriğinde ise Gear S2 ile birlikte normal şarj aleti, kablosuz şarj aleti ve ek bir kayış yer alıyor.

Gear S2 Teknik Özellikler!

Samsung Gear S2‘nin özelliklerini hatırlayacak olursak üründe 1.2 inç dokunmatik Super AMOLED bir ekran yer alırken 4 GB depolama alanı ve 512 MB RAM bulunuyor. İşlemci olarak ise 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Exynos 3250 kullanan Gear S2’de NFC ve Bluetooth gibi bağlantı seçenekleri de bulunuyor. Gear S2’nin kullandığı işletim sistemi ise Samsung’un kendi geliştirdiği Tizen işletim sistemi.

Görsel kaynak : webrazzi

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

3 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.