Apple Watch Nisan’da Piyasada Olacak!

Apple CEO’su Tim Cook akıllı saatleri Apple Watch’ın çıkış tarihi için son noktayı koydu. Tim Cook’un yaptığı açıklamaya göre Apple Watch Nisan’da piyasada olacak.

Ocak ayının ilk haftasında ortaya çıkan bir haber Apple‘ın akıllı saati Watch’ın Mart ayında piyasada olacağını iddia etmişti. Bu iddia geçtiğimiz günlerde Tim Cook tarafından yalanlandı ve resmi çıkış tarihi açıklandı.

Apple Watch Mart Ayında Satışa Sunulacak mı ?

Geçtiğimiz günlerde Apple’ın 2015 yılı ilk çeyreği için mali sonuçları açıklayan Tim Cook bu açıklama ile birlikte Apple Watch‘ın çıkış tarihini de Nisan ayı olarak açıklayarak hem daha önceki iddiaları yalanlamış hem de Apple Watch ne zaman çıkacak sorularına noktayı koymuş oldu.

Apple Watch‘ın Mart değil de neden Nisan ayında çıkacağına dair kafa yoran bazı uzmanlar, ürünün pil sorununun hala çözülememesini bunun sebebi olarak gösterdi. Apple Watch‘ın geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan normal kullanımda 19 saat, yoğun kullanımda ise 4 saat batarya ömrü sunacağı bilgiside ürünün gecikmesini ve uzmanların bu tahminini doğrular nitelikte.

Apple Watch için gelen son bilgiler ürünün çıkış tarihi için Nisan dese de bu ay içerisindeki kesin tarih belli değil. Bakalım önümüzdeki günlerde Apple’dan net tarihi duyabilecekmiyiz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

3 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.