Google Glass İle Çekilen Fotoğraflar Artık Anında iPhone’da

Google akıllı gözlüğü Glass’ın iOS uygulaması MyGlass’ı güncelledi. MyGlass’ın yeni güncellemesi Google Glass ile çekilen fotoğrafların artık anında iPhone’a gelmesini sağlıyor.

Google‘ın dün itibari ile güncellediği Google Glass iOS uygulaması MyGlass, iOS kullanıcıları için güzel bir yenilik ile geldi. Bu yenilik sayesinde Google Glass kullanıcıları çektikleri fotoğrafları artık anında iOS cihazlarında görebilecekler.

MyGlass uygulamasında daha önceden bir albüm içerisinde görünen çekilen resimler, uygulamanın yeni versiyonu ile birlikte anında görünebilecek. Yani Google Glass‘a “Okay Glass, take a picture” dediğiniz zaman çekilen fotoğrafı iPhone üzerinden eşzamanlı olarak görebileceksiniz.

myglass

Uygulama üzerinden bu özelliğin çalışması için ise uygulamayı güncelledikten sonra Photo Sync seçeneğinden butonu yeşil haline getirmek gerekiyor.

Bu özellik Android cihazlara haziran ayında gelmişti, iPhone kullanıcıları da biraz geç olsa da artık aynı özelliği kullanabilecek. Google Glass MyGlass uygulamasına iTunes üzerinden buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.