GoPro artık Play Station’da da Var Olacak!

GoPro, Amazon Fire TV, Roku, Comcast Watchable, Sky, Vessel Entertainment, Xbox, LG ve Virgin America gibi platformların ardından Play Station’da da var olacağını açıkladı.

Giyilebilir aksiyon kameraları arasında başı çeken GoPro, yeni bir platformda daha yer alacağını açıkladı. Daha önce Xbox oyun konsollarının çeşitli versiyonlarında yer alan GoPro kanalının artık Play Station‘da da yer alacağı açıklandı.

2014 yılında yayınlanan ve Mart 2015‘te 1 milyon indirme sayısına ulaşarak dikkat çeken GoPro kanalı video kanalı artık Play Station 3 ve Playstation 4‘te de yer alacak. Amazon Fire TV, Roku, Comcast Watchable, Sky, Vessel Entertainment, Xbox, LG ve Virgin America‘nın da içinde bulunduğu video ağının Play Station ile daha da genişleyeceği belirtiliyor.

Bunu da Oku: PlayStation 1 Oyunları Android Wear’da!

Play Station 3 ve Play Station 4 sahiplerinin GoPro kameralar için çekilen videoları izlerken aynı zamanda konsollar üzerinden çekimde kullanılan aksesuarları da satın alabilecekleri kaydedildi.

Ayrıca, GoPro‘nun Play Station için yapılan uygulaması da kendine özel bir sürprizle geldi. “The 66th Parallel – Discovering Iceland with Ben Brown” isimli özel video öncelikle sadece Play Station kullanıcıları için görücüye çıkarken 29 Aralık tarihinden sonra diğer platformlarda yayınlanacağı açıklandı.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.