Haftanın Akıllı Saat Uygulamaları – [Müzik]

Bu hafta siz akıllı saat kullanıcıları için en müzik uygulamalarını derledik. İşte, Android Wear, watchOS, Tizen ve Pebble OS için en iyi müzik uygulamaları.

Android Wear, watchOS, Tizen ve Pebble OS işletim sistemli akıllı saatler için geçtiğimiz hafta en iyi mesajlaşma uygulamalarını seçmiştik. Bu hafta ise haftanın akıllı saat uygulamalarına kaldığımız yerden müzik kategorisi ile devam ediyoruz. İşte, akıllı saat kullanıcıları için seçtiğimiz en iyi müzik uygulamaları.

Bunu da Oku : Haftanın Akıllı Saat Mesajlaşma Uygulamaları

Android Wear


Music Gallery – Ücretsiz

android-wear-music-gallery-uygulamasi

Kullanıcıların Android’li akıllı telefonlarında bulunan müzik arşivini Android Wear‘lı akıllı saatlerine taşımasına olanak sağlayan Music Gallery bu sayede kullanıcılara müzik arşivlerini kolayca bileklerindne yönetmelerine izin veriyor. Kullanıcılara akıllı saatleri üzerinden müzik açma, müzik taşıma, listeleri kontrol etme gibi özellikler sunan Music Gallery uygulaması mp3, mp4 ve wav gibi birçok müzik dosya türünü destekliyor.

Android Wear için Music Gallery İndir

watchOS


Pandora Radio – Ücretsiz

apple-watch-pandora-uygulamasi

Apple Watch için Pandora Radio uygulaması akıllı saat için geliştirilmiş en kullanışlı müzik uygulamalarından biri. Adından da anlaşılacağı üzere hem radyo hem de müzik uygulaması olan Pandora kullanıcılara online radyo hizmeti sunmanın yanında kendi müziklerini Apple Watch üzerinden kontrol etme ve dinleme imkanı da sunuyor.

Apple Watch için Pandora Radio indir.

TuneIn Radio – Ücretsiz

apple-watch-tunein-uygulamasi

iOS dünyasının en başaralı radyo uygulamalarından biri olan TuneIn Radio, Apple Watch’un da en başarılı radyo uygulaması. 100 binden fazla radyo istasyonu ile tüm dünyadan yayın yapabilen TuneIn Radio uygulaması bununla birlikte müzik, spor, haber ve yürüyüş gibi kategoriler altında da radyo istasyonu önerisinde bulunabiliyor.

Apple Watch için TuneIn Radio indir.

Tizen


beatObox – Ücretsiz

tizen-beatobox-uygulamasi

Samsung Gear S2 ve Gear S3 gibi Tizen işletim sistemli akıllı saatler için geliştirilmiş en gelişmiş müzik uygulamalarından biri olan beatObox standart Gear Music uygulamasından daha fazla özellik sunuyor. Kullanıcıların akıllı telefonları üzerinde bulunan tüm müziklere erişebilen ve bu müzikler arasında seçim, değiştirme ve listeleme özelliği bulunan beatObox uygulaması tüm bu özellikleri el hareketleri ile gerçekleştirebiliyor. Uygulama ayrıca Spotify ve Google Play Music gibi servislerle de uyumlu.

Tizen için beatObox indir.

Pebble OS


Music Boss – Ücretsiz

pebble-music-boss-uygulamasi

Pebble akıllı saatler için geliştirilen Music Boss uygulaması, Pebble akıllı saat sahiplerinin en beğendiği müzik uygulamalarından biri. Akıllı telefonlardan müzik listesine ulaşabilen Music Boss uygulaması kullanıcılara Pebble akıllı saatleri üzerinden açma, dinleme ve değiştirme gibi özellikler sunuyor. AYrıca Google Play Music ile entegre bir şekilde çalışan Music Boss listedeki müzikleri burada bulabiliyor ve oylama yapabiliyor.

Pebble için Music Boss indir.

 

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.