Hem Çöpçatan, Hem Kolay Ödeme

Ödeme kolaylığı sağlayan akıllı bileklik The Concepter Soul, şık tasarımı kadar ürün kullanıcılarını da bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Alışveriş yaptıktan sonra bir de ödeme yapmak için ne kadar zaman kaybetmek istersiniz? Giyilebilir teknoloji ürünlerinin başlangıç noktalarından biri olan göster-geç şeklindeki ödeme kolaylığı yaratan ürünlere bir yenisi daha eklendi.

Bunu da Oku: Pebble Time Modellerine Ödeme Sistemi Geliyor!

The Concepter Soul ismiyle piyasaya çıkan ürünü rakiplerinen ayıran etken ise şık tasarımı. Gümüş renkli tasarımının yanında ayrıca anahtarlık formuyla da piyasaya çıkan ürün, ayrıca aynı ürüne sahip kullanıcıları da arkadaş edindirmeyi amaçlıyor. Akıllı telefonlar ile senkronize edildiğinde The Concepter Soul kullanan diğer insanlara da ulaşabilmenizi mümkün kılan akıllı bileklik formundaki ürün, özellikle bayanlar arasında oldukça ilgi göreceğe benziyor.

Hem Android hem de iOS uyumlu olacak olan bu IndieGoGo üzerinden aldığı destekle 30 dolara mal edilerek üretilmiş bir ürün. CES 2016 da büyük ilgi çeken ürünler arasında yer almasa da The Concepter Soul sıfırdan gelerek yola çıktığı bu piyasada adını duyuracaktır.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.