Kickstarter Ürünleri Artık Amazon’da Olacak

Giyilebilir teknoloji ürünlerinin en büyük vitrini olan Kickstarter’a Amazon desteği geldi. Kickstarter üzerinde beğendiğiniz ürünler artık Amazon üzerinden satın alınabilecek.

Sitemizde sık sık yer verdiğimiz Kickstarter projeleri ile ilgili sizleri haberdar etmeye devam ediyoruz. Bilindiği gibi projelerin hayata geçtiği platform olan Kickstarter‘da yer alan ürünlere ulaşmak artık çok daha kolay olabilecek.

Yapılan açıklamada dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden Amazon, Kickstarter ürünlerine piyasaya çıkılmasını beklemeden ulaşılabileceğini müjdeledi. Proje oluşum aşamasında bağış topladığı günlerde güvenip paranızı göndermediğiniz ürünler Amazon üzerinde oluşturulan kategoride satışta olabilecek.

Bunu da Oku: İşte Kickstarter Üzerindeki En Başarılı Giyilebilir Teknoloji Ürünleri

Bugüne kadar Pebble, Oculus gibi markaları yaratan Kickstarter bu başarısı ile dev adımlar atmaya başlamıştı. Kickstarter üzerindeki birbirinden ilginç yeni tasarım ürünler Amazon sayesinde kullanıcıların paralarını riske atmadan güvence altında teslim edileceğinin müjdesini verdi.

Kendilerine fon bekleyen ürünlerden daha çok gerekli parayı toplayan projelerin kullanıcılara teslimi için Amazon‘da bir kategori oluşturulmuş durumda. Kickstarter‘da görüp beğendiğiniz ancak ödeme yapmayı güvenli bulmadığınız durumlarda devreye giren Amazon, ürünün teslimatını size güvenli şekilde sağlıyor.

Şimdilik az kategori ve ürün yer alsa da ilgiye ve talebe göre ürün gamının çok daha genişlemesi bekleniyor. Bu şekilde hem Kickstarter‘a hem de kendi gücüne güç katan Amazon, bu hamlesiyle teknolojiseverlerin de takdirini kazandı.

amazon-box-sign

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.