Hololens ile Mutfak Tasarımları Yapacaklar

Ünlü mutfak tasarım markası Lowe, mağazalarında Hololens kullanarak müşterileri için gerçekleştirdikleri tasarımları gösterebilecek.

Microsoft‘un arttırılmış gerçeklik başlığı Hololens piyasaya çıkmadan marifetleri ortaya çıkmaya devam ediyor.

Şirket ara ara duyurduğu ve tanıttığı videolarla Hololens‘in marifetlerini yakın zamanda gözler önüne sermişti. Bu kez bir işbirliği ile bu tanıtımlara devam ediyorlar. Ünlü mutfak mobilyaları tasarımı markası Lowe ile gerçekleştirdikleri işbirliği ile yeni bir anlaşmaya imza attılar. Lowe mağazalarında mutfak tasarımları Hololens aracılığı ile geliştirilerek müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Bunu da Oku: Microsoft Hololens Hologramları İnsan Hayatına Sokuyor

Mutfağınızda olmasını istediğini dolaplar, raflar, mutfak tasarımlarını Hololens üzerinden müşterilerine izleten Lowe, böylelikle belirli maliyetlerden kurtularak müşterilerinin dikkatini çekmeyi amaçlıyor. Önümüzdeki ay başlayacak etkinliklerde Lowe firması tamamen müşterinin istekleri ile donattığı mutfak tasarımlarını gerçekleştirilecek. Şimdilik Seattle‘daki mağazalarında gerçekleşen pilot uygulama öncesinde ise şirketin son denemeleri yaptığı ifade ediliyor.

Yüksek kalitede yapılacak tasarımların mutfak inşaatı bitmeden müşterilere iletileceği ifade edilirken uygulamanın yeterli ilgiyi görmesi ile şirketin Raleigh, Kuzey Carolina‘daki mağazalarında da faaliyete geçeceği belirtiliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.