HTC’nin Akıllı Saati Kesinleşti!

Akıllı telefonları ile mobilde tutunmaya çalışan HTC kısa süre içerisinde giyilebilir teknoloji ürünlerine de adım atacağını doğruladı. Bu doğrulama haberi ise şirketin üst düzey yöneticilerinin birinden geldi.

Akıllı telefon dünyasında sağlam ürünler geliştirip bir türlü istediği yere ulaşamayan HTC bir yandan da teknolojinin yeni trendlerinden ayrı kalmak istemiyor. Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan, HTC akıllı saat üzerinde çalışıyor dedikoduları da firmanın yenilikler peşinde olduğunu doğrular nitelikte.

HTC’nin dün gerçekleştirdiği ve yeni ürünlerini tanıttığı Double Exposure etkinliğinden önce gelen HTC’nin akıllı saat haberi bir an firma bir akıllı saat tanıtacak mı paniğine düşürse de durum öyle değildi. HTC’nin üst düzey yöneticilerinden biri olan Jason Mackenzie firmanın giyilebilir teknolojilere sıcak baktığını ve bir akıllı saat üzerinde çalıştığını doğruladı.

Mackenzie yapmış olduğu açıklama da HTC‘nin normal şartlarda bugüne kadar bir akıllı saat tanıtacağı ancak çeşitli problemlerden dolayı bu durumun askıya alındığını söyledi. 2015 yılı içerisinde artık kesin olarak bir akıllı saat çıkarmak istediklerini belirten Mackenzie pil ve ekran problemlerini giderdikleri takdirde ürünü tanıtacaklarının altını çizdi.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

3 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.