HTC Giyilebilir Ürününü CES 2015’te Gösterecek!

HTC’den giyilebilir teknoloji ürünlerine dair yeni bir haber geldi. Firma giyilebilir teknoloji ürününü CES 2015 etkinliğinde sahneye çıkaracak.

Ekim ayında ortaya çıkan bir görsel HTC‘nin bir akıllı saat üzerinde çalıştığını göstermiş ve HTC‘nin üst düzey yöneticilerinden biri de bu akıllı saati doğrular nitelikte bir açıklama yapmıştı. VentureBeat‘ten gelen son haberlere göre ise  HTC CES 2015 etkinliğinde bir giyilebilir teknoloji ürünü tanıtacak ancak bu ürün bir akıllı saat değil.

HTC’nin Akıllı Saati Kesinleşti

VentureBeat‘in haberine göre HTC giyilebilir teknoloji pazarında yer almayan çok farklı bir ürün geliştiriyor. HTC, geliştirdiği bu ürün için ise şuan piyasada bulunan aktivite takipçisi ve fitness ürünlerine sahip giyilebilir teknoloji firmaları ile işbirliği içerisinde. HTC‘nin işbirlikçisi olan bu firmalar arasında RunKeeper ve Misfit gibi firmaların olduğunu tahmin etmek ise pek de zor değil.

Tahminlere göre HTC CES 2015’te akıllı saat benzeri bir ürün tanıtacak. Ancak firmanın ürünün kazandıracağı aktivite takipçisi ve fitness kontrolcüsü özelliklerinin yanından bilinmeyen özellikleri muhtemelen ürünü akıllı saat kategorisinden çıkaracaktır. Bakalım HTC‘nin ürünün için yapılan tahminler doğru çıkacak mı, yaklaşık bir ay sonra göreceğiz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.