Huawei Bluetooth Kulaklık Olan Saatini Tanıttı

Akıllı telefon tasarımları ile adından söz ettiren Huawei, akıllı saat pazarına ilginç tasarımı ile el atmaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden Çin menşeili Huawei akıllı saat pazarına el atmaya başladı. Dev firma bu yıl içerisinde satışa sunulacak olan TalkBand B3 akıllı saatini kamuoyuna duyurdu.

İngiltere‘de düzenlenen etkinlikle TalkBand B3‘ü tanıtan Huawei, akıllı saate kattığı özelliklerle adından söz ettireceğe benziyor. öncelikle 80×128 kavisli Gorilla Glass PAMOLED ekranı bulunan ürün dokunmatik ekrana sahip. Tek şarj ile minimm 3-4 gün giden bataryası da ortalama düzeylere sahip. Suya, toza dayanıklı yapıda olması da kullanıcıların dikkatini çeken bir başka özellik olarak dikkat çekiyor.

Bunu da Oku: İşte 1994’te Üretilen Akıllı Saatlerin Atası!

Huawei TalkBand B3‘ün en dikkat çeken özelliği ise akıllı saatin ekranını kasasından çıkararak bluetooth kulaklık olarak kullanılabilmesi olacak. Ayrıca ürünün yüzde 25 oranında daha yüksek ses çıkışı sunarken dış sesleri de yüzde 80 oranında kesebilme özelliğine sahip.

Elite, Active, Classic adıyla üç farklı renk ve kalite seçeneği bulunan TalkBand B3‘ün fiyatları da açıklanmış durumda. Classic versiyonu 192 dolar, Active modeli 227 dolar ve Elite modeli ise 284 dolar olarak satışa sunulacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.