Samsung Gear VR Aralık’ta Satışta!

Samsung’un sanal gerçeklik teknolojisine adım attığı akıllı gözlüğü Gear VR önümüzdeki ay satışa sunulacak. Samsung Gear VR’ın satış fiyatı ise 199 dolar.

Mozilla firmasının sanal gerçeklik teknolojisini webe taşıdığını dün sizlerle paylaşmış ve bu uygulama sayesinde sanal gerçeklik gözlüğü kullanıyormuş gibi çeşitli içeriklere ulaşmanın mümkün olacağını sizlere aktarmıştık. Yeni gelen haberler de yine sanal gerçeklik gözlüğü ile alakalı ve Samsung’dan.

Samsung, Gear VR’ı Tanıttı

Samsung‘un Eylül ayında ortaya çıkardığı sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR için nihayet çıkış tarihi ve fiyat bilgisi paylaşıldı. Şuan sadece Samsung Galaxy Note 4 ile çalışan Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü verilen bilgilere göre Aralık ayının başında 199 dolarlık bir fiyat etiketi ile piyasada olacak. Samsung Gear VR ile birlikte Bluetooth kontrol ünitesini de almak isteyen kullanıcılar ise fazladan 50 dolar daha vermek zorunda.

Şuan ön siparişe açılmış olan Samsung Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü 96 derecelik 175 inçlik bir ekran görüntüsü sunacak. Bu görüntüyü 4K çözünürlük ile verecek olan ürün 60 Hz tazeleme oranına sahip.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.