Bu Tişört Kalp Atışınızı Takip Edebiliyor!

Kalp atış takibi odaklı giyilebilir ürünler geliştiren MyZone markası kalp atışı takibi yapabilen bir tişört geliştirdiğini duyurdu. İşte, o tişörtten detaylar.

MZ-3 kalp atış takibi yapabilen akıllı kemeri ile tanıdığımız MyZone markası yeni bir giyilebilir ürün ile karşımıza çıktı. Firmanı yine kendi odağı olan kalp atış takibi konusunda geliştirdiği bu ürün MZ-3 ile benzer bir sisteme sahip bir akıllı tişört.

Bunu da Oku : Sanal Gerçeklik Kıyafeti Geliyor!

Üzerinde MZ-3 benzeri bir sensör bulunduran bu akıllı tişört kullanıcısının hem günlük yaşamda hem de spor esnasında kalp atışını takip edebiliyor. Takip edilen bilgiler kullanıcının akıllı telefon uygulamasına Bluetooth yardımı ile giderken ürün sadece kalp atış bilgilerini değil aynı zamanda o esnadaki harcanan efor, geçen süre, eşik noktası ve yaşanan zorluklar gibi metrikleri de kullanıcıya sunuyor.

Kürek çekme, yüzme, koşma, yürüme, fitness ve bisiklete binme gibi tüm sporlarda aktif olarak çalışabilen MyZone tişört şuan için sadede kırmızı renk seçeneğine sahip. Yakın zamanda yeni renk seçeneklerinin de ekleneceği ürünün fiyatı ise 90 dolar. Ürünün önümüzdeki haftalarda satışa sunulması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

3 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.