LG G Watch R Satın Almanız için 5 Sebep!

LG yuvarlak tasarıma sahip Android Wear işletim sistemli akıllı saati G Watch R’nin satın alınması için 5 sebep yayınladı. İşte, LG G Watch R’yi satın almak isteyenler için 5 sebep.

LG‘nin Ekim ayı ortalarında 230 dolarlık bir fiyat ile kullanıcıların beğenisine sunduğu akıllı saati LG G Watch R bilindiği üzere Android Wear işletim sistemine ve yuvarlak bir tasarıma sahip. Şık tasarımı ve kullanıcıya sunduğu özellikler ile dikkat çeken akıllı saat aynı zamanda iyi bir de aktivite takipçisi. Peki bu özellikler LG G Watch R almak için yeterli mi?

LG G Watch R Satışa Sunuldu!

İşte bu noktada LG devreye girerek akıllı saati G Watch R için ufak bir reklam çekmiş. Çekilen reklam ise akıllı saati almak isteyenler için 5 farklı sebep sunuyor. Bu sebeplerden ilki G Watch R’nin, kullanıcının akıllı telefon ile sürekli bağlantı halinde olması ve gerekli işlemleri kendisi üzerinden yapabilmesi. İkinci sebep yuvarlak tasarımı ile rakiplerinden farklı olması ve kullanıcıya özel birçok saat arayüzü sunması iken üçüncü sebep ise G Watch R’nin tam bir selfie ürünü olması.

Bu akıllı saati satın almak isteyenler için gösterilen dördüncü sebep yine rakiplerine göre daha başarılı bir aktivite takipçisi olması ve daha kullanışlı bir aktivite takipçisi uygulaması sunuyor olması. Ürün için verilen son sebep ise ürünün akıllı saat dışında aynı zamanda bir GPS cihazı olarak da kullanılabiliyor olması.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.