LG Watch Urbane için İlk Video Yayınlandı!

LG geçtiğimiz haftalarda tanıttığı yeni akıllı saati Watch Urbane için ilk tanıtım videosunu yayınladı. İşte, LG Watch Urbane’in ilk tanıtım videosu ve ortaya çıkan detaylar.

Akıllı saat pazarında yarışa kaldığı yerden devam eden LG, Şubat ayı ortasında metal gövdeye ve şık bir tasarıma sahip olan yeni akıllı saati Watch Urbane‘i duyurmuştu. Akıllı saatin birçok özelliği bilinse de ürünün hareketli hali hiç gösterilmemişti. Bu yüzdendir ki LG, yeni akıllı saati Watch Urbane için ilk tanıtım videosunu yayınladı.

Yeni akıllı saatinde de Android Wear ile yoluna devam eden LG yayınladığı video ile ürününün saat arayüzü olarak birçok farklı tasarıma sahip olacağını gösterdi. Muhtemelen seçiminde ötesine giderek kişiselleştirilebilir bir yapıda olacak olan bu saat arayüzleri saatin şık tasarımını daha da ortaya çıkaracağa benziyor.

LG Watch Urbane‘in yine videoda ortaya çıkan ve şıklığını ön plana çıkaracak diğer özelliği ise ürünün değiştirilebilir kordon yapısına sahip olması. Videoda kordon olarak deri, metal ve kauçuk çeşitleri görünen akıllı saatin tasarımından dolayı canlı ve renkli kordon çeşitleri muhtemelen bulunmayacaktır.

LG Watch Urbane‘in resmi tanıtımının Mart ayında gerçekleşecek olan MWC etkinliğinde yapılması ve çıkış tarihi ve fiyat gibi konuların buradan açıklanması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.