Tag Heuer Akıllı Saat Üreteceğini Doğruladı

Ünlü lüks saat üreticilerinden biri olan Tag Heuer geçtiğimiz aylarda başlayan dedikoduları doğrulayarak akıllı saat üreteceğini doğruladı. Tag Heuer akıllı saatleri 2015 baharında piyasada olacak.

İsviçreli ünlü lüks saat üreticisi Tag Heuer hakkında dolanan, Tag Heuer akıllı saat işine giriyor dedikoduları resmi ağızdan bir açıklama yaparak doğruladı. Tag Heuer CEO’su tarafından yapılan açıklamaya göre firma kendi markasını taşıyan bir akıllı saat üzerinde çalışıyor. Bu açıklamaya göre ise firmanın akıllı saat için herhangi bir teknoloji firması ile ortaklık yapmayacağı da kesinleşen diğer bir durum oldu.

Tag Heuer adına konuşan CEO Jean-Claude Biver akıllı saat için ürünün farklı bir tasarımda ve teknolojide olacağının altını çizerek piyasada bulunan akıllı saatlere göre ön plana çıkacak özellikler barındıracağını belirtti. Ürünün Android Wear kullanmasına sıcak baktıklarını söyleyen Biver, ilk ürünün 2015 bahar ayında piyasada olacağını söyledi.

Tag Heuer’un akıllı saat işine girecek olması, geçtiğimiz haftalarda yine popüler lüks markalardan Swatch‘ın böyle bir açıklama yapması ve Fossil‘in Intel ortaklığı ile üreteceği akıllı saat, bu pazarın çıtasını biraz daha yükseltecek gibi görünüyor.

 

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.