Misfit Yeni Giyilebilir Ürünü Flash’ı Duyurdu!

Misfit yeni giyilelebilir teknoloji ürününü duyurdu. Flash ismindeki ürün fitness asistanı olarak görev yaparken aynı zamanda uyku yönetimi de sağlıyor. Misfit Flash’ın en dikkat çeken özelliği ise 50 dolarlık fiyatı.

Spor ve uyku alanına yönelik bir giyilebilir teknoloji şirketi olan Misfit bu alan için yeni bir ürün daha duyurdu. Misfit’in duyurduğu ürün yine fitness ve uyku asistanı olarak görev yapacak. Bir önceki ürün olan Misfit Shine ile benzer bir ürün olan Misfit Flash diğer üründen fiyatı sayesinde ön plana çıkıyor.

Işıklı yol yardım

Üzerinde herhangi bir ekran bulunmayan Flash kullanıcısı ile iletişimi mobil uygulaması sayesinde yapıyor. Aynı zamanda üzerinde bulunan ışıklar yardımı ile kullanıcısına uyarılar ve bildirimler veren Flash herhangi bir hedef ayarladığınız takdir de o hedefi gerçekleştirene kadar size rahat vermiyor.

Bir bileklik olarak tanımlayabileceğimizi Misfit Flash, çıkan kordonu sayesinde giysilere tutrulabiliyor. Bu sayede de uyku yönetimini kontrol eden ürün, uyku kalitesi ve stresini yakalayabiliyor. Aynı zamanda yakılan kalori, atılan adım, gidilen mesafeyi ölçebilen Misfit Flash bunula birlikte tüm bu özellikleri bisiklet ve yüzme gibi farklı spolarda da uygulayabiliyor.

Önümüzdeki aydan itibaren 50 dolardan satışa sunulacak olan Misfit Flash, 7 farklı renk seçeneği ile birlikte gelecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.