LG, G Watch Fiyatında İndirim Yaptı!

LG Android Wear işletim sistemine sahip ilk akıllı saati G Watch’ın fiyatın indirim yaptı. Yeni saati G Watch R’nin satışa sunulmasına günler kala eski saatinde indirim yapan LG, G Watch’ın fiyatını 160 dolara çekti.

LG‘nin yuvarlak tasarıma sahip akıllı saati G Watch R‘nin piyasaya sunulmasına sayılı günler kala LG cephesinden ilk Android Wear‘lı akıllı saati G Watch için yeni bir haber geldi. Best Buy üzerinde satılan LG G Watch‘ların fiyatında indirim yapılırken ürünü yeni fiyatı 159 dolar oldu.

LG G Watch R Gelecek Hafta Satışta

İlk olarak 230 dolardan satışa sunulan LG G Watch akıllı saatler daha sonra 180 dolara kadar indirilmişti. Akıllı saatlerin giderek yenilenmesi, pazardaki markaların artması ve LG‘nin yeni ürününü piyasaya sürecek olması G Watch’ın fiyatında tekrar indirim yaptırdı ve şuan 159 dolardan alıcı bekliyor.

70 dolarlık fiyat indiriminin arkasında LG ile Best Buy‘ın iş ortaklığının olduğu söylenirken bu indirimin hem LG G Watch‘a hem de yeni çıkacak olan LG G Watch R modeline olumlu yansıyacağı belirtiliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.