Çelik Kasalı Burg 27, CES 2015’te Tanıtılacak!

Paslanmaz çelik yapısı ve dahili sim kart yuvası ile dikkat çeken Burg 27’nin özellikleri ile birlikte CES 2015 etkinliğinde tanıtılacağı duyuruldu. işte, Burg 27’nin detayları.

Hollandalı bir akıllı saat markası olan Burg, akıllı saatler içerisinde en farklı akıllı saatleri geliştiren firma diyebiliriz. Firmanın duyurusunu yaptığı en son akıllı saati Burg 27‘de bunun bir örneği. Çünkü Burg 27 hem kasası hem de kordonu ile dünyanın ilk tamamı paslanmaz çelikten yapılmış akıllı saati unvanına sahip. Ürün aynı zamanda yuvarlak tasarımı ile klasik saatlere benzer bir tasarıma sahip.

Bağımsız Akıllı Saat Burg 12 Satışa Sunuldu!

Doğan görünümlü şahin!

Burg 27 sadece paslanmaz çelik yapısı ile değil 3G özelliği ile de dikkat çeken bir ürün. 3G özelliği ve sim kart yuvası sayesinde tıpkı bir akıllı telefonmuş gibi davranabilen Burg 27, arama yapabilme ve arama cevaplayabilme gibi özelliklere sahip. Aynı zamanda Wifi özelliği de bulunan Burg 27 yine bağımsız bir şekilde internet kullanımına da izin veren bir ürün. Bu özellikleri harmanladığımız zaman Burg 27‘ye akıllı saat görünümlü akıllı telefon demek mümkün.

burg 27 akıllı saat

Akıllı saat Burg 27‘nin özellikleri bunlarla da sınırlı değil. Ürün aynı zamanda bir aktivite takipçisi olarak da görev yapabiliyor. Atılan adım, yakılan kalori ve katedilen mesafe gibi bilgileri ölçen Burg 27 bu özelliği ile birlikte uyku düzenini de takip edebilen bir akıllı saat.

Güçlü donanım!

Burg 27‘nin teknik özelliklerine baktığımızda da yine akıllı saatlerde pek alışık olmadığımız özelikleri görüyoruz. Ürün MediaTek marka bir yongasetine sahipken ürün de 8 GB dahili hafızaya ve hafızanın artırılabilmesi için bir de microSD kart giriş yuvası bulunuyor. Android 4.4 işletim sistemi ile çalışan Burg 27 üzerinde 2 megapiksellik bir kamera ve 1.22 inçlik 208 x 240 piksel çözünürlükte bir ekran yer alıyor.

Fiyatı hakkında bir bilgi bulunmayan Burg 27, CES 2015 etkinliğinde sahnede olacak. Tahminlere göre ise ürün Mart 2015 gibi raflardaki yerini alacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.