Paslanmaz Çelik Kasalı Sony SmartWatch 3 Gösterildi!

Sony geçtiğimiz sene içerisinde tanıttığı en son akıllı saati SmartWatch 3’ü CES 2015 yaptığı bir duyuru ile güncellediğini açıkladı. Güncellenen Sony SmartWatch 3 ise paslanmaz çelik bir yapıya sahip. 

Teknoloji devlerinden Sony‘nin IFA 2014 kapsamında ortaya çıkardığı en son akıllı saati SmartWatch 3 geçtiğimiz Kasım ayında satışa sunulmuştu. Sony ürününden memnun olacak ki CES 2015 etkinliğinde SmartWatch 3‘ün paslanmaz çelik yapıya sahip yeni bir versiyonunu duyurdu.

Sony SmartWatch 3 Satışa Sunuldu!

Sony’nin yaptığı duyuruya göre yeni SmartWatch 3 hem kordon hem de kasası ile tamamen paslanmaz çelikten yapılmış bir ürün. Suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikası bulunan paslanmaz çelik Sony SmartWatch 3‘ün özellikleri ise 1.6 inçlik 320 x 320 piksel çözünürlükte dokunmatik ekran, 4 GB dahili hafıza, 512 MB RAM ve 1.2 GHz hızında çalışan bir işlemci şeklinde. Bunların yanında GSP ve Bluetooth gibi özelliklere de sahip olan yeni SmartWatch 3, 420 mAh bataryası ile 2 günlük şarj süresi sunuyor.

Özellikleri bakımından standart SmartWatch 3‘ten herhangi bir farkı bulunmayan yeni SmartWatch 3‘ün Şubat ayında piyasada olacağı belirtildi. Kesin tarih ve fiyatı hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.