Pebble’a Android Wear Özellikleri Geliyor!

Ünlü akıllı saat markalarından Pebble, Android uygulamasına yapacağı bir güncelleme ile akıllı saatlerine Android Wear benzeri bazı özellikler geleceğini açıkladı. 

Peblle kasım ayı sonunda iOS ve Android uygulamalarını güncellemiş, Android için verdiği bildirim desteği ile oldukça ses getirmişti. Bu bildirim desteği Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların neredeyse tüm uygulamalarından gelen bildirimleri Pebble saatlere aktarabilmesi ve kullanıcının sadece bunu görüntüleyebilmesi şeklindeydi. Pebble‘dan gelen yeni haberler ise artık Android kullanıcılarının, Pebble akıllı saatler üzerinden bildirimleri görüntülemenin yanında cevaplayabileceği şeklinde.

Android Uygulama Bildirimlerinin Tamamı Pebble’a Eklendi!

Pebble‘ın Android uygulamasını 2.3 versiyonuna yükseltmesi ile gelecek olan bu bildirim özelliği kullanıcılara neredeyse Android Wear‘da bulunan tüm özellikleri sunacak. Mesaj göndermeden arama yanıtlamaya, Hangouts‘a katılmadan e-posta cevaplamaya kadar birçok özelliği kapsayan güncelleme aynı zamanda Android Wear‘da çalışan tüm uygulamaları da destekliyor.

Güncellemeden sonra Android cihazlar için bir Android Wear’lı akıllı saatmiş gibi davranacak olan Pebble akıllı saatler kullanıcılarına daha verimli bir kullanım sunacak. Güncelleme henüz başlamadığı için Pebble yeni özellikleri denemek isteyenler için bir Beta test grubu açmış durumda. Hemen buradan devam ederek Beta testlerine katılarak yeni özellikleri deneyebilirsiniz.

Eğer bir Android cihaza sahipseniz Android Wear’lı akıllı saatleri kullanabileceğiniz Android Wear uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.