Vuzix Akıllı Gözlüğü için Uygulama Mağazasını Yayınladı!

Vuzix, Google Glass benzeri akıllı gözlüğü Vuzix M100 için uygulama mağazasının yayınlandığı duyurdu. 

Google Glass akıllı gözlük pazarını başlatmış olsa da henüz resmi olarak satılmadığı için pazar farklı ürünlere ev sahipliği yapmakta. Vuzix markası da bu farklı ürünlerden birini ortaya çıkaran bir şirket. Geçtiğimiz ay ön sipariş ile satışına başlanan Vuzix M100 şimdide uygulama mağazasına kavuştu.

Vuzix akıllı gözlüğü M100 kullanımı yaygınlaştırmak için yayınladığı uygulama mağazası ile kullanıcıların akıllı gözlükleri ile daha fazla vakit geçirmelerini hedefliyor. Aynı zamanda uygulama mağazasında giderek artacak olan içerik ve uygulamaların da akıllı gözlük ekosisteminin tamamlayıcı bir parçası olduğunu belirten Vuzix, akıllı gözlüklerde ki uygulama sıkıntısını gidermek istiyor.

Açılışa özel tüm uygulamalar ücretsiz

Vuzix akıllı gözlük uygulama mağazasında uygulamalar, iş, sağlık ve eğlence gibi birçok kategoride sunulurken bu uygulamalar içerisinde artırılmış gerçeklik uygulamaları, gerçek dünya görüşü sunan uygulamalar dikkat çekiyor. Bu uygulamaların yanında Instagram gibi sosyal ağ uygulamaları da yer alan Vuzix mağazasında Pandora ve Spotify gibi müzik servisleri de yer alıyor. Ayrıca mağaza üzerinde bulunan uygulamalar açılışa özel tamamen ücretsiz. 

Tasarım olarak Google Glass‘ın yanınan dahi yaklaşamayan Vuzix M100 hem uygulama mağazası ve çeşitliliği hem de fiyatı ile Google Glass‘dan artık bir adım önde.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.