RunKeeper Akıllı Saatler için Güncellendi!

Aktivite takip ve spor uygulaması RunKeeper akıllı saatler için güncellendi. RunKepeer bundan böyle akıllı saatlerin GPS’ini kullanabilecek.

Dünya çapında 30 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan aktivite takip ve spor uygulaması RunKeeper, Android Wear işletim sistemli akıllı saatler için GPS desteği ile güncellendi. Yeni güncelleme RunKeeper uygulamasına GPS desteğinin yanında akıllı kulaklıklar için kalp atış hızını gösterebilme özelliği de getiriyor.

Sony SmartWatch 3 Satışa Sunuldu!

RunKeeper aldığı güncelleme ile genel olarak akıllı saat ve akıllı kulaklık dese de bu güncellemeden en çok yararlanan ürünler Sony SmartWatch 3 ve 50 Cent’in Intel ortaklığı ile geliştirdiği akıllı kulaklığı SMS Audio BioSport oldu. Sony SmartWatch 3 dahili GPS’e sahip olduğu halde sadece Google’ın MyTracks uygulaması tarafından desteklenirken SMS Audio BioSport kulaklıkta kalp hızını gösterebilecek herhangi bir uygulama belirtmemişti. RunKeeper güncellemesi sayesinde iki ürün de böylece yeni uygulama desteğine kavuşmuş oldu.

50 Cent ve Intel’in Akıllı Kulaklığı BioSport Satışa Sunuldu

Giyilebilir teknolojilere dair güzel bir adım daha atan RunKeeper uygulamasının yeni versiyonuna Android için buradan iOS için ise buradan devam ederek ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.