Microsoft Band Online’da Kalmadı!

Microsoft’un akıllı bilekliği Microsft Band online satıştaki stoklarını tüketti. Microsoft Band akıllı bileklik 2015’e kadar sadece perakende mağazalarından satın alınabilecek.

Microsoft ilk giyilebilir teknoloji ürününü Microsoft Band ismi ile bir akıllı bileklik olarak piyasaya sürmüştü. Microsoft Band piyasaya sürüldükten bir gün gibi bir süre sonra stokları tüketmiş ve ürün az mı üretildi yoksa çok mu satıldı polemiklerine neden olmuştu. Microsoft’un akıllı bilekliği Microsoft Band yılbaşı öncesinde yine aynı durum ile karşı karşıya.

Microsoft Band İlk Günden Tükendi!

Microsoft‘tan yapılan açıklamaya göre Microsoft Band online satış stoklarını tüketti ve bu yüzden 2015 yılının başına kadar ürün online mağazadan satılmayacak. Ürünü almak isteyen kullanıcılar Microsoft mağazalarından ya da diğer perakende mağazalarından ürünü temin edebilecekler. Ancak çeşitli kaynaklar akıllı bilekliğin bu mağazalarda da stok durumunun pek farklı olmadığını belirtiyor. Ürünün fiyatının da 199 dolar olduğunu belirtmekte fayda var.

Microsoft Band Sınırlı Zaman ile Tekrar Satışta

Yılbaşı öncesi ürün satışında bir darbe yiyen Microsoft yaptığı açıklamada ürün satış adedine yer vermeyerek yine polemiklerin hedefi oldu. Polemikler bu sefer ürün üretiminin az olması ya da satışın çok olmasının yanından Microsft’un oldukça yanlış bir satış stratejisi izlediği yönünde oldu.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.