Samsung Gear S2 Türkiye’de Satışa Çıkıyor!

Samsung’un yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2 önümüzdeki haftalarda ülkemizde de satışa sunulacak. Samsung Gear S2 Türkiye fiyatı ve detayları haberimizde.

Samsung, yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2‘yi Ekim başında 349 ve 399 dolarlık fiyat etiketleri ile Amerika’da satışa sunmuştu. Yavaş yavaş diğer ülkelere de gelen akıllı saat Gear S2 geçtiğimiz ay içerisinde Çin‘de satışa sunulmuş ve iyi bir satış grafiği çizmişti. Son gelen haberler ise Samsung Gear S2‘nin bu ay içerisinde ülkemizde de satışa sunulacağı yönünde.

Bunu da Oku : Samsung Gear S2 Satışa Sunuldu!

Yuvarlak ekranı ve şık tasarımı ile Apple Watch rakibi olan Samsung Gear S2 bilindiği üzere spor ve klasik olarak iki farklı modele sahip. Bu modellerden Samsung Gear S2’nin ülkemizdeki satış fiyatı 899 lira olurken Samsung Gear S2 Classic’in fiyatı ise 999 lira. Rakiplerine göre oldukça iyi bir fiyata saihip olan Gear S2 için birçok e-ticaret sitelerinde ön sipariş açılmış durumda.

Samsung Gear S2‘nin tam satış tarihi belli olmamakla birlikte 10 ile 15 Kasım tarihleri arasında ürünün ülkemizde satışa sunulması bekleniyor. Bakalım Samsung Gear S2 ülkemizde nasıl bir satış yapacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

3 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.