Samsung Gear S2’ye iOS Desteği Geliyor!

Samsung’un yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2 için iOS uygulaması üzerinde çalıştığına dair haberler gelmeye başladı. İşte, Gear S2 için iOS uygulamasından detaylar.

Samsung büyük zahmetler ile geliştirdiği yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2‘yi geçtiğimiz Ekim ayında piyasaya sürmüştü. Bu ay içerisinde de ülkemizde satışa çıkmasını beklediğimiz Gear S2 bilindiği üzere Samsung’un kendi işletim sistemi Tizen ile çalışıyor. Android’i destekleyen Tizen’li Gear S2 için iOS desteğinin de geleceği haberleri gelmeye başladı.

Bunu da Oku : Samsung Gear S2 Türkiye’de Satışa Çıkıyor!

Tizen işletim sistemine sahip olmasına rağmen çıkışı ile birlikte Android’li telefonları destekleyen Samsung Gear S2 için iOS desteğinin ne zaman geleceği uzun süredir merak konusuyken Vietnam’dan gelen bir haber merakları giderdi. Gelen habere göre ise Samsung, Gear S2’nin iOS uygulaması için kolları sıvamış durumda ve çalışmalar devam ediyor.

Bunu da Oku : Samsung Gear S2 Hakkında Her Şey

Haber sitesinin verdiği detaylara göre 2016 yılının başında duyurulacak olan Gear S2 için iOS uygulaması iPhone kullanıcılarının saatin tüm özelliklerinden faydalanmasını sağlayacak ancak sadece mobil ödeme sistemi Samsung Pay kullanılamayacak. Haber üzerinde Samsung cephesinden bir haber henüz gelmese de Aralık ayı içerisinde Samsung’dan iOS uygulaması için bir duyuru bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.