Elmas ile Donatılmış Samsung Gear S2 Geliyor!

Samsung, en popüler akıllı saati Gear S2 için yeni bir lüks modelin geleceğini duyurdu. Grisogono ortaklığı ile gelecek olan yeni Gear S2’nin detayları haberimizde.

Ülkemizde de oldukça sevilen ve akıllı saatler arasında yuvarlak tasarımı ile dikkat çeken Samsung Gear S2 yeni bir model ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Baselwrold 2016 öncesi bir açıklama yapan Samsung, akıllı saati için ünlü moda markası Grisogono ile yaptığı bir işbirliği sonucu lüks tasarımlı bir Gear S2 geleceğini duyurdu.

Bunu da Oku : Samsung Gear S2 Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Standart Gear S2 ile aynı özelliklere sahip olacak olan Grisogono Gear S2 modeli, Tizen işletim sistemine, bazal halkaya, 1.2 inçlik AMOLED ekrana, 4GB depolama ve 512 MB RAM’e ve 1 GHz hızında çalışan Exynos 3250 işlemciye sahip. Ürünün farkı ise tamamen tasarımında saklı.

Grisogono Gear S2 modei 41mm boyutunda iki farklı kasa tipine sahip. İlki roze altın kasaya ve 56 adet beyaz elmasa sahip. İkinci model ise siya paslanmaz çelik kasaya ve 71 adet siyah elmasa sahip. Her iki modelde siyah Galuchat kayış ile tamamlanırken akıllı saatin daha lüks görünmesi için bu tasarımları tamamlayan yeni saat arayüzleri de bulunuyor.

Baselworld 2016’da sahnede olması beklenen Grisogono Gear S2 modelinin fiyatı ve çıkış tarihi henüz belli değil. Ürünün yaz aylarında oldukça yüksek bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.