Samsung Gear S2’ye Yeni Güncelleme Geldi!

Samsung, yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2 için yeni bir güncelleme duyurdu. Duyurulan bu güncelleme yeni arayüzler, yeni uygulamalar ve hata düzeltmeleri ile geliyor.

Kasım ayı sonunda 899 liralık etiket ile ülkemizde de satışa sunulan Samsung Gear S2 akıllı saat için yeni bir güncelleme duyuruldu. Güncelleme, yeni saat arayüzleri, 3 yeni uygulama, yeni bildirim seçenekleri, iyileştirmeler ve hata gidermeleri içeriyor.

Bunu da Oku : Gear S2 Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Gear S2 için güncellemenin getirdiği 3 yeni uygulama World Clock dünya saati uygulaması, ESPN spor uygulaması ve News Briefing haber uygulaması olarak karşımıza çıkacak. Bunlarla birlikte yeni güncelleme akıllı saatin bildirim özelliğini de geliştirerek gelen bildirimleri uygulamalar üzerinde iOS sisteminde olduğu gibi yuvarlak kırmızı bir belirteç ile gösterecek.

gear s2 güncelleme detayları

Güncelleme ile gelen diğer özellikler arasında ise Bluetooth‘un kopmasında artık uyarı verme, Rehber uygulamasında daha gelişmiş ve kolay bir arama sistemi, klavye üzerinden emoji girilmesine izin verme ve ekran zaman aşımı ayarlarının değiştirilmesi gibi özellikler yer alıyor.

Samsung Gear S2 için gelen bu güncelleme R32XXU2BOKK isminde ve 89 MB büyüklüğe sahip. Samsung Gear Manager mobil uygulamaları üzerinden indirilebilecek olan güncellemenin önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.