Samsung Gear VR Artık Test Edilebilir!

Samsung’un sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR online olarak satışa sunuldu. Samsung Gear VR ürünü aynı zamanda bazı mağazalarda test edilebilecek. İşte, Samsung Gear VR detayları. 

Geçtiğimiz Aralık ayında sadece Amerika’da satışa sunulan Samsung’un sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR gelen haberlerle birlikte şimdi de onlineda satışa sunuldu. Samsung’un sanal gerçeklik gözlüğü onlineda ki satışının yanı sıra 100 farklı BestBuy mağazasında da satışa sunulacak. Satışa sunulacak olan bu mağazalarda da isteyen kullanıcılar dilediği şekilde Smasung Gear VR‘ı deneyebilecek.

Bunu da Oku : Samsung Gear VR Satışa Sunuldu!

Bu denemeler kullanıcıların dilediği şekilde de olsa tüm kullanıcılara cevap vermek adına Samsung ürün denemelerine 3 dakikalık bir sınır koymuş durumda. Bu sınır içerisinde kullanıcılar TheBlu isimli oyunu, Transformers filmini ve 360 derecelik video ve fotoğrafları izleme ve deneme şansı bulacak.

Samsung cephesinden yeni satış noktaları yanında sızıntı şeklinde gelen diğer bir haber ise ürüne yeni telefonların da destek vereceği yönünde. Bilindiği üzere şuan sadece Galaxy Note 4 ile çalışan Gear VR‘ın söylentilere göre Samsung Galaxy S6 ve Samsung S Edge ürünü ile de çalışacak. Bu durum mantıklı gibi dursada Samsung’dan bu yönde bir açıklama henüz gelmedi.

Bunu da Oku : Samsung Gear VR’ın Yeni Mağazası Milk VR Açıldı!

Geçtiğimiz aralık ayının sonunda da Gear VR ‘için multimedya servisi Milk VR‘ı açan Samsung ürünün çalışacağı yeni telefonlar ve yeni satış noktaları ile hızlı bir şekilde ilerleyerek sanal gerçeklik gözlüğünü son kullancıya ulaştırmak istiyor. Buradan da pazar payını artırmak isteyen Samsung‘un önümüzdeki aylarda da kullanıcılardan ve deneyenlerden gelen yorumlar ile ürünü daha fazla noktaya taşıyacağı muhtemel gözüküyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.