Samsung’dan Yeni Aktivite Takipçisi Geliyor!

Samsung’dan ucuz maliyetli yeni bir aktivite takipçisi geleceği ortaya çıktı. İşte, Samsung’un ucuz aktivite takipçisinden detaylar.

Giyilebilir teknoloji pazarında birçok ürünü bulunan Samsung, pazara yeni bir ürün daha katmak istiyor. Firmadan gelen haberlere göre Samsung ucuz maliyetli yeni bir aktivite takipçisi üzerinde çalışıyor. Söylentilere göre Samsung bu alanda kendine rakip olarak Xiaomi Mi Band‘ı almış durumda.

Bunu da Oku : Samsung Gear S2’de Türkiye’de Satışa Çıkıyor!

Aktivite takipçisi pazarında Fitbit, Jawbone ve Xiaomi gibi devler yarış içerisindeyken Koreli teknoloji devi Samsung’un da bu alandan eksik kalacağı zaten düşünülemezdi. Gelen haberlere göre Samsung‘un ucuz aktivite takipçisi SM-R150 kod adına sahip. Samsung Gear Ft akıllı bilekliğin kodu olan SM-R350‘ye baktığımızda da ürünün bu ürün gamındaki giriş seviyesi olduğunu görebiliyoruz.

Yeni aktivite takipçisinin yapılan aktiviteleri takip edeceği ve planlara göre uyarılarda bulunacağı bilinirken kullanıcıya fitness çalışmalarında da destek verecek. İlerleyen günlerde Samsung‘dan ürün için bir tanıtım beklenirken ürünün fiyatının Xiaomi Mi Band’ın 15 dolarlık fiyatına yakın olacağı tahmin ediliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.