Samsung’dan Yeni Fitness Takip Ürünü Geliyor!

Samsung’dan gelen sızıntılara göre firma yeni bir fitness takip cihazı üzerinde çalışıyor. Ortaya çıkan görseller ise gelecek ürünün Gear S2’ye benzer olduğunu gösteriyor.

Fitness takip ya da aktivite takipçisi pazarında Gear Fit ürünü ile bulunan Samsung’un yeni bir fitness takipçisi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Görselleri sızdırılan ürün SM-R150 kod adı ile anılırken Samsung’un en son çıkardığı akıllı saati Gear S2 ile neredeyse aynı tasarıma sahip.

Bunu da Oku : Samsung Bio Processor Hakkında Her Şey!

samsung fitness takipçisi 2

Fitness takipçisi SM-R150, fitness ürünü olmasının yanında sağlık odaklı da bir ürün olacak. Üzerinde bir nabız ölçerin yer alacağı fitness takipçisi atılan adım, yakılan kalori, gidilen mesafe gibi aktiviteleri takip edebilecekken diğer spor çeşitleri için de aktivite takibi yapabilecek. Uyku takibi de yapabilecek olan fitness takipçisi, Samsung’un geliştirmiş olduğu Bio Processor‘e de sahip olacak ve ürün bu sayede kullanıcısının vücut sıcaklığını, yağ oranını, kas oranını ve stres seviyesini ölçebilecek.

Su geçirmez bir yapıya sahip olacak olan aktivite takipçisinin Tizen işletim sistemi ile geleceği tahmin ediliyor. Aynı zamanda ürünün bileğe takılarak kullanılmasının yanında kıyafetlerin herhangi bir yerine tutturularak da kullanılabileceği biliniyor. Yeni fitness takipçisinin yuvarlak dokunmatik ekranı, plastik kayışı ve bezel halkası ile Gear S2’nin aktivite görevini üstlenmiş bir kardeşi olarak karşımıza çıkacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.