Jimmy Fallon, HTC Vive’ı Denedi!

ABD’li Talk-Show sunucusu Jimmy Fallon geçtiğimiz hafta yayınlanan bir bölümünde, HTC’nin sanal gerçeklik başlığı HTC Vive’ı denedi. İşte, o eğlenceli görüntüler.

Geçtiğimiz günlerde sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive için bir çıkış tarihi veren HTC, ürünün 29 Şubat tarihinde ön sipariş ile satışa sunulacağını ve Nisan’da da kullanıcılara ulaşacağını belirtmişti. Sanal gerçeklik gözlüğünün satışına yaklaşılırken pazarlama ve reklama tam gaz devam eden HTC’den yeni bir hamle geldi.

Bunu da Oku : HTC Vive Çıkış Tarihi Netleşti!

HTC‘nin yaptığı bu hamle ise dünya çapında tanınan ve izlenen ABD’li Talk-Show sunucusu Jimmy Fallon‘dan başkası değil. Eski Bloomberg editörlerinden Joshua Topolsky tarafından programa getirilen HTC Vive’ı deneyen Fallon, eğlenceli dakikalara sebep olurken sanal gerçeklik gözlüğünün yeni bir yanını da ortaya çıkardı.

Geçtiğimiz sonbaharda Google‘ın satın aldığı 3 boyutlu boyama teknolojisi geliştiren Tilt Brush‘ın bir uygulamasını deneyen Fallon, HTC Vive sanal gerçeklik başlığı ile canlı olarak bir boyama gerçekleştirdi. Yukarıda bulunan videoda Jimmy Fallon’un HTC Vive ile geçirdiği imtihanı ve eğlenceli dakikaları izleyebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

4 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.