Samsung’dan Yeni 3G’li Akıllı Saat Geliyor!

Samsung’un yeni bir 3G’li akıllı saat üzerinde çalıştığı iddia edildi. Gear A ismi ile gelecek olan yeni akıllı saat daha önce Orbis kod adı ile ortaya çıkmıştı. 

Samsung‘un geçtiğimiz Ocak ayında SamMobile tarafından ortaya çıkarılan en son akıllı saati, Orbis kod adı ile duyulmuştu. Daha sonra Orbis hakkında herhangi bir haber gelmedi ancak Apple Watch‘ın yavaş yavaş piyasaya girmeye başlaması Samsung‘dan yeni bir akıllı saat geleceği sinyallerini yaymaya başladı. Samsung cephesinden yeni gelen bir haber ise bugüne kadar gelen bu sinyallerin tamamıyla Orbis hakkında olduğunu kanıtladı.

Bunu da Oku : Samsung’unYuvarlak Ekranlı Akıllı Saati Orbis!

Yine SamMobile tarafından gelen bu haber Samsung’un Orbis kod adlı akıllı saatinin Gear A ismi ile piyasaya gireceğini iddia etti. Bununla birlikte sitenin verdiği bilgilere göre Samsung Gear A modeli iki farklı versiyon ile piyasaya sunulacak. Bunlardan biri normal akıllı saat olurken diğeri bağımsız bir akıllı saat olup 3G bağlantısına sahip olacak. Bu 3G bağlantısına sahip olacak Samsung Gear A modeli aynı zamanda Bluetooth ve Wi-Fi teknolojilerine de sahip olacak.

Samsung Gear A hakkında gelen diğer bilgiler arasında ürünün kablosuz şarj teknolojisine sahip olacağı yer alırken akıllı saatin Gear S modelinde olduğu gibi Tizen işletim sistemi ile birlikte geleceği de yer alıyor. Bunların dışında başka bir bilgi henüz bulunmuyorken Samsung cephesinden ürünü doğrular nitelikte bir haber de henüz gelmiş değil.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.